Březen 2011

*Dřív jsem byla strašně namyšlená, ale teď jsem už bez chyby .

30. března 2011 v 11:55 | Martinká <3 |  Martinká <3
Dokud jsem doma tak píšu .. !
"Čo ti jebe" .. Boože slyšeli jste tu písničku od Rytmuse ? .. Je to podle mě přehnaný .. Ale je strašně chytlavá .. Pořád jí poslouchám a přitom se mi nelíbí .. To nemá logiku .. V pondělí mi přišel konečně dopis s tím že budu přijatá .. 26.4 musíme jet na tu školu odvézt zápisový lístek jestli nastoupím :D .. Těší mě budoucí [ teda aspoň doufám ] Kadeřnice .. Najednou jako kdyby jsem se zbavila toho pocitu nervozity .. Od odeslání přihlášky jsem byla strašně nervózní .. Možná to bylo i tím , proč jsem skončila v nemocnici .. Snížená imunita je i z důvodu , když se člověk nervuje .. A to že já jsem strašný nervák -.- .. Nervy před písemkou má asi každý .. Je hrozný když na něco čekáte .. to se asi taky většina nervuje .. Já teda jo .. Dyť i 1.září budu nervózní .. Nový lidi , nový místo , nová škola , nový učení .. Všechno nový .. To bude nářez -..- .. Už proto nechci na školu protože vím že bych byla akorát tak s nervama v pr*eli ..


V pondělí pro mě nastane zase teror .. Po měsíci do školy -.- No myslím že dobrý .. Už vidím ty učitelé jak si na mě smlsnou při zkoušení .. Nic neumím .. vše jsem jednodušše zapomněla -.- .. Hlavně že hned v pátek musím odprezentovat prezentaci na dějepis .. Dyť jo vůbec mi z dějepisu teď nevychází čtyřka -..- .. Jediná známka na netu a v žákovský je čtyřka .. Jestli z tohodle nedostanu , alespoň dvojku .. tak jsem v černý díře -..- O těláku radši ani nemluvím .. počítám s tím že budu dělat přezkoušení -..- .. Teď nesmím další měsíc cvičit -.- .. Do konce května musíme odevzdat ročníkové práce a to mám zase nervy .. jediný co jsem teprve udělala je titulní strana .. Jméno , rok odevzdání , název práce .. Neumím dělat obsah v OpenOfficu -..- .. Musím najít návod na netu .. A tohle je poslední článek před tím než půjdu do školy .. Mějte se fajnově :))
3.dubna 17:48 -> Mám nervy .. zítra jdu po dlouhém měsíci do školy ..

Když se daří .. tak se daří ..

23. března 2011 v 11:14 | Martinká <3 |  Martinká <3
Stále se nevracím ..
Někdy napsat můžu .. včera jsem byla na kontrole .. Vše je v pořádku i když to není tak jak by mělo být .. Časem se to snad vrátí do starých kolejí .. Hned po tom co jsem přijela z nemocnice .. Vlezla jsem na facebook a tam hned všichni ,, Joo dostal/a jsem se tam .. sem a tam ,, .. Vlezla jsem na stránky školy kam chci nejvíce .. Vzala mail na ředitelku té školy a napsala mail .. Jestli jim přišla moje přihláška na ten a ten obor .. Odpověď jsem vůbec nečekala .. A už vůbec né hned v den kdy jste psali mail .. Večer vlezu na maila a tam ODPOVĚĎ .. S tím že přihláška přišla a že budu PŘIJATÁ .. Jakmile jsem to přečetla začla jsem ječet .. tak že se rodiče lekli jestli mi něco není .. Skákala jsem jak postřelená husa :D:D Čekám už jen na dopis v kterém to příjde .. Psala totiž že by to mělo přijít tento týden .. aha , aha pošťačka už tu byla a nic nepřišlo :(/ Já jsem nedočkavá panebože .. Byla jsem u doktora odnést zprávu z nemocnice a ouha potkala jsem lidi ze třídy .. Noco po 3 týdnech jsem je viděla :D


^^ Na to NEMYSLETE !

21. března 2011 v 15:40 | Martinká <3 |  Martinká <3
To že občas napíšu ..
Neznamená že se vracím .. Doma je nuda už chci do školy -.- Jo jsem divná že chci do školy , ale já už tam dlouho nebyla a ještě asi nebudu .. Zítra mě čeká kontrola v nemocnici , jen doufám že si mě tam nenechají .. není důvod si mě tam nechávat .. akorát bych jim zabírala postel ! :D :D A víte co chci ? Už chci aby mi přišel dopis ze střední ! Některým už to chodí a mně to zase pošlou jako poslední -.- Ještě je sice čas jo .. ale já už si chci napsat status na Facebook jako TI kterým to už přišlo ! :D Upřímnou soustrast ^^

22.března [ Jsem pomalu zdravá .. A do školy až za 14 dní Hůů ] aspoň si odpočinu :D
19:55 - Psala jsem mail ředitelce školy kam chci .. a odpověď ? JSEM PŘIJATÁ ! Hustýýý ♥ Nemůžu tomu uvěřit boože :DDD


To jsem dopadla ..

17. března 2011 v 20:26 | Martinká <3 |  Martinká <3
Nevracím se sem ..

Za to jsem se dnes vrátila z nemocnice :( V pondělí jsem šla na kontrolu po " angíně " a to tím stylem že jsem měla oteklé nohy , modřiny na nohou .. nemohla jsem chodit .. poslali mě na různý vyšetření a ouha .. rovnou hospitalizace do nemocnice :/( Tašku jsem měla naštěstí sebou s potřebama protože mě připravil doktor už na kontrole že půjdu do nemocnice na pozorování .. Pořád jen odběr krve , kontrolování , nuda , hnusný jídlo , vizity , píchání penicilinu , braní prášků :// děs .. zjistily mi hodně sníženou imunitu :/( .. pustily mě dnes z minuty na minutu .. Už 14 dní jsem nebyla ve škole .. a ještě další 3 týdny musím být doma a klid na lůžku :/ a zase prášky fuj -.- V úterý jedu na kontrolu tak uvidím co mi zase v nemocnici řeknou .. Měsíc bez školy ? ale tak proč ne žejo .. a mějte se ..