Duben 2011

* Myslela jsem , že začnu brečet ..

30. dubna 2011 v 17:28 | Martinká <3 |  Martinká <3
Určitě víte že včera byla Královská svatba .. Já to bohužel neviděla .. až když jsme se vrátily ze školního výletu pustily jsme si s kamarádkami sestřih na internetu . Musím říct Kate měla úžasné šaty ! :) Pak večer jsem koukala na Novu na William a Kate a musím říct u některých záběrů jsem myslela že začnu brečet .. Prostě se mi to líbilo .. Bylo to pěkně udělané .. Byl dobrý nápad natočit něco co Vám přiblíží jejich život od počátku až k tak úžasnému dni ! :)) Hned až to bude na internetu koukám na to znovu ! .. Ještě se ze mě stane fanynka .. Celý týden jsem domluvená s kámoškou že půjdem na čarodějnice .. aha , aha teď se tu prohnala taková " sodoma komora :D:D " že to není ani možný ,, bouřka , blesky , kroupy .. No děs -..- Tím pádem jsme to zrušily a nikam nejdem .. Budu radši doma zalezlá a budu čučet na telku ! .. Musím začít dělat seminární práci .. Do poloviny května to musím odevzdat .. a já nemám jediné písmenko ! :D:D Já to nechápu prostě .. kamarádka mi s tím musí přijít pomoct ! .. Mějte se :)


24.dubna 2009 to začalo ..

23. dubna 2011 v 16:54 | Martinká <3 |  Martinká <3
Hépy birzdej tůjů :D
Jelikož tu zítra nejsem [ děda slaví narozeniny , tím pádem jdeme grilovat :D ] tak Vám to napíšu dnes .. 24.dubna 2009 byl založen tento blog .. Tím pádem to jsou zítra dva roky .. Poznala jsem tu hoodně lidí , jsem s nima v kontaktu .. a blábláblá .. A zase se mi vrací asi nemoc .. ve čtvrtek jsem byla se spolužačkama zařídit romantickou večeři pro naší třídní a zároveň ředitelku školy .. To je náš dárek na konec školního roku .. Jela jsem s bolestí v krku .. a teď se k tomu přidala i rýma jako prase .. Nic jinýho nedělám než jen to že ležím , smrkám , kejchám .. Včera jsem volala doktorovi pro výsledky .. podle všeho jsem zdravá .. Volala jsem na školu .. Nakonec jdu na Kadeřnici .. V úterý tam jedu místo školy se zápisovým lístkem .. Si řeknu ,, boože kam jsi to zase vlezla ? ,, -..- Mějte se ..

26.dubna 15:22 -> Na škole docela dobrý .. 30 minut čekat na ředitelku školy je fakt síla .. jsem zvědavá jak tam přežiju další tři roky -..-

*V hlavě mám guláš ..

19. dubna 2011 v 16:24 | Martinká <3 |  Martinká <3
Jsem naprosto na dně ..
Potřebovala bych si promluvit s nějakým učitelem .. Přišla jsem ze školy a mamka na mě vybalila že jí volali z jedné školy .. Že jsem přijatá s dobrým průměrem a jsem šestnáctá .. První reakce ? Cože ? Tak to je hustý .. Jooo .. ale až pak jsem si uvědomila že jsem přijatá i na Kadeřnici .. a já teď nevím pro co se rozhodnout :( .. Čas mám do pátku .. pak mám zavolat jak jsem se rozhodla .. Stejně to dopadne tak , že zkusím Kadeřnici .. Bože já nevím .. V palici mám pro a proti .. Ta škola je obor Ekonomika & Podnikání .. takže bych pak skončila v kanclu a papírovala bych -.- .. Je sice pravda že si kurz na Kadeřnici můžu udělat , ale k čemu mi to bude .. Na tý škole bych totálně plavala v matice to jsem si 100% jistá .. Ani nevím jestli jsem šťastná , že jsem se dostala .. 3 dny budou teď drsný .. Pak Vám napíšu pro co jsem se rozhodla .. Mějte se :)

22.dubna 10:02 -> ROZHODLA JSEM SE PRO KADEŘNICI ! .. :))

*Život jsi dostal zadarmo, reklamovat ho nemůžeš!

15. dubna 2011 v 15:04 | Martinká <3 |  Martinká <3
Boha já se nevrátím ..
Teď fakt ne .. Podělala jsem to ve škole .. Písemky jsou naštěstí za mnou .. až na češtinu tu jsme měli psát dnes , ale byla nějaká trapárna ve škole .. Dějepis jsem pohnojila .. Z písemky za čtyři -.- co víc si přát .. Ve středu je rodičák .. vychází mi trojka -.- .. Matematiku jsme psali dnes .. aha , aha ze 6 ti úloh mám tři .. a ještě ke všemu 100% špatně -.- .. Mohla bych se na to vykašlat žejo .. Za týden se dozvím jestli jsem přijatá na školu .. Doufám že budu přijatá .. ale stejně tam asi nepůjdu .. Uvidím pro co se rozhodnu .. Kdyby mě přijali .. budu se rozhodovat mezi Kadeřnicí a Ekonomikou & Podnikáním .. Do školy jdem jen do středy což je supéér .. V úterý máme nějaký projekt .. ve středu to bude snad v pohodě .. A na čtvrtek jsem dohodlá s kámoškou že pojedem na " výlet " .. Když jsou ty prázdniny .. V středu jsem byla na kontrolním odběru krve .. Zase mi brali 4 zkumavky jako před tím než jsem jela do nemocnice :( Musím čekat 10 dní .. Pak se dozvím jestli jsem zdravá nebo ne .. Mějte se ..


*Maturita je pašování blbců za hranice INTELIGENCE.

8. dubna 2011 v 18:30 | Martinká <3 |  Martinká <3
A teď to příjde ..
Tento týden jsem překvapivě zvládla až na dnešní dějepis .. Konečně jsem odprezentovala prezentaci , kterou jsem měla mít už 4.3 .. jelikož jsem byla nemocná a pak i v nemocnici muselo se na mě čekat .. Kdybych věděla že to dopadne tak jak to dopadlo vyprdla bych se na to -.- .. Učitelka se mě ptala na takový věci který jsem vůbec nevěděla .. Moje práce měla být prý jen v bodech .. Může být ráda že jsem tu prezentaci vůbec udělala .. Copak já vím čím se živil pes Lajka který byl jako první živý tvor na Měsíci ? Nebo kde to vůbec byl -...- Taky že mi za to dala trojku .. Pěkně si na mě smlsla .. kámoška to měla horší než já a tý chtěla dát dvojku , ale nakonec jí dala taky trojku -..- Už abych vypadla .. ! Tento týden to bude celkem krutý .. Od pondělí až do středy bude ve škole nějaká inspekce -.- .. Mohli by jsme začít být hodní .. A týden plný písemek -..- .. Bobky mám z matiky , češtiny a dějepisu -..- .. Nic nechápu z matiky .. sínus , kosínus , tangens a cotangens sorry ale písemku z matiky podělám ! :// :D .. Mějte se báječně ..

*Neper se,život ti dá do držky sám

4. dubna 2011 v 15:12 | Martinká <3 |  Martinká <3
Jak jsem přežila ?
Po měsíci ve škole fakt děs .. O matiku na nás učitel vytáhne že zítra píšem test .. Já se přihlásím a řeknu mu že jsem měsíc chyběla a on mi odpoví že jsem si měla dopsat látku .. Aha , aha .. určitě mi budou vozit do nemocnice sešit debilní matiky dyť jo .. některý učitelé prostě nechápu -.- .. O výtvarku jsme byli na nějaký kravině v sokolovně .. chytla jsem strašný křeče do břicha -..- mělo to svojě důvody .. A pak to přišlo .. Poslední hodina Němčina a jelikož mi přišel dopis že 4.dubna budou na stránkách jedný školy výsledky přijímacího řízení tak jsem otevřela stránky a moje identifikační číslo [ nevím jak to napsat ] je až 45 ze 108 přihlášených lidí :// Dyť jo .. Berou 30 lidí a já 45 -..- .. Sice jsem na tu školu nechtěla [ Veřejnosprávní činnost ] ale i tak to zamrzí .. Asi jsem jediná co se nedostala z lidí ode mě ze třídy a z druhý devítky .. -..- Teď už jen doufám že se dostanu alespoň ještě na Ekonomiku & Podnikání .. Držte mi palce .. Mějte se :)